Veľkoobchod

Úvod Veľkoobchod

Firma GREEN ZONE bola založená a pôsobí na trhu od roku 2003. Firma sa predovšetkým zaoberá distribúciou outdoorového vybavenia a oblečenia renomovaných značiek ako je G3 Guine Guide Gear, FUSE, DOLDY s.r.o, WARMPEACE a Sea To Summit.

 
Doldy ruksaky

U výrobkov firmy Doldy je hlavnou prednosťou spoľahlivosť a vysoký komfort při ich použití. Všetky pochádzajú výhradne z vývojovej dielne Doldy, za použitia najmodernejších matteriálov a prepracovaných chrbtových systémov.

FUSE

Firma FUSE sa zameriava na výrobu veľmi kvalitného a prispôsobivého športového oblečenia, tzv. prvej, alebo spodnej vrstvy (spodné prádlo, ponožky, head šatky ai.) a kladie veľký dôraz na testovanie a expertízu svojich produktov. FUSE ponúka širokú škálu oblečenia, ktoré je funkčné, moderné, má vynikajúci pomero cena-výkon a prináša veľké výhody pri akýchkoľvek športových aktivitách.

G3 - Genuine Guide Gear

Produkty značky G3 sú synonymom spoľahlivosti. Názov značky G3 znamená Genuine Guide Gear čo sa dá veľmi voľne preložiť ako „Pravá výbava (pre vodcov)“ Firma pochádza z kanadského Vancouveru. História značky sa začala písať v roku 1995, kedy firma vyrobila svoj prvý produkt – lavínovú sondu. Cieľom a poslaním značky je vytvárať vždy tie najkvalitnejšie produkty pre backcountry aktivity a umocniť zážitok z pohybu v prírode.

Sea To Summit

Sea to Summit je značka, ktorá má korene v Austrálii a názov a počiatky vzniku siahajú až do osemdesiatych rokov 20. storočia. Firma je úspešným výrobcom veľmi kvalitného outdoorového a cestovného vybavenia, ktoré sa bude určite hodiť, či už brúzdate svetom s batohom na chrbáte, alebo len radi a často podnikáte kempingové víkendy s Vašou rodinou. Práve na tieto situácie sú špeciálne navrhnuté výrobky značky Sea to Summit. Na výrobkoch určite oceníte pevnosť, nízku hmotnosť a ľahkú manipulácia. Tieto silné vlastnosti sú hlavným dôvodom, prečo je značka Sea to Summit číslom jedna na trhu s kvalitnými outdoorovými a cestovnými výrobkami za posledných 15 rokov.

Warmpeace

Warmpeace je česká firma, ktorá sa zaoberá výrobou vybavenia do prírody zhruba od roku 1986 a je súčasťou outdoorovej komunity a spolutvorcom trhu s rovnakým menom. Firma Warmpeace (inak „pohoda v teple“) začínala s výrobou pérových bund a spacích vakov, časom sa však odklonila od výhradného pérového programu a rozšírila svoju produkci o ďalšie výrobky (bundy, vesty, nohavice rôznych materiálov: softshell, polartec, primaloft, Nylon DWR, coral fleece, detské oblečenie a rôzne doplnky ako rukavice, čiapky, ponožky ai.). Táto zmena si vyžiadala aj zmenu loga firmy, ktoré je dodnes známe svojím panáčkom „varmpisákom“ medzi vyznávačmi outdoorových aktivit nie len v Čechách, ale aj v priľahlých európskych krajinách, v Škandinávii, v Južnej Koréi, alebo v Japonsku.

   
   
   

 
Copyright 2017 - 2021 © greenzone.sk